Wakacyjny raj 2019

Piasek jest w prognozie – i wiele z tego – podczas wakacji w raju.

West Palm Beach przekształca się w “Sandi Land” w okresie świątecznym, a jedyne na świecie 35-metrowe drzewo z 700 ton piasku. Pieszczotliwie nazwany Sandi i wyrzeźbiony przez znaną na całym świecie grupę rzeźbiarzy piaskowych, to słynne drzewo wakacyjne jest zawalone ponad 5000 prawdziwych świateł.
Oświetlenie drzewka Sandi Land

Sandi’s Merry Melody

Nowością w 2018 r. Jest Sandi’s Merry Melody, z wieczorną muzyką i pokazem świateł debiutujących podczas Clematis by Night Tree Lighting 29 listopada. Będąc w Sandi Land, wejdź do przebieralni Sandi i zrób z nią selfie. (Nie zapomnij oznaczyć # ThePalmBeaches, gdy udostępnisz go wszystkim znajomym na północ!)
Minigolf Glow Fore It

Możesz także spotkać Świętego Mikołaja, odwiedzić SnowieVille w celu wykonywania czynności takich jak budowanie bałwanów, kupić prezenty od butiku Holiday w pawilonie nad jeziorem i zagrać w dziewięciu dołkach Glow FORE It Mini Golf.
Więcej do zrobienia

Zaplanowany na cały grudzień, Holiday in Paradise zawiera zawsze popularny cykl koncertów Clematis by Night, 6-9. w czwartki i West Palm Beach GreenMarket, 9.00 – 1.00. w soboty. A w piątek, 21 grudnia, odwiedź nabrzeże, aby obejrzeć potrójne “Wakacje z Kung Fu Panda”, “Arthur Christmas” i “Fred Claus” w ramach Screen on the Green. Pierwszy film rozpoczyna się o 5:30 po południu.