Przyczepy Peischl z ruchomą podłogą

Historia naczep Peischl

Firma powstała w 1820 roku i zajmuje się produkcją pojazdów ciężarowych, naczep oraz przyczep. Około 35 lat temu firma zajęła się produkcją nowoczesnych naczep z ruchomą podłogą. Obecnie jest czołowym producentem najlżejszych naczep na rynku, masa przykładowej naczepy o pojemności 92 m3 to tylko 7020kg.
Co najważniejsze niska waga nie powoduje, że naczepy są niestabilne, Peischl wykorzystuje najnowsze technologie oraz materiały aby naczepy były najwyżej jakości, stabilności oraz żywotności.

Lekka naczepa z ruchomą podłogą

Lekka naczepa z ruchomą podłogą Peischl

Powyżej przedstawiono lekką naczepę z ruchomą podłogą marki Peischl typu 3ESPOS:

  • Długość wewnętrzna ca. 8500 mm ( do zmiany wg życzeń klientów )
  • Szerokość wewnętrzna ca. 2490 mm
  • Wysokość wewnętrzna ca. 2600 mm ( do zmiany wg życzeń klientów )
  • Wysokość całkowita ca. 4000 mm

Pojemność : ca. 55 m3
Masa własna: ca. 5500 kg ( w wersji podstawowej )
Dopuszczalna masa całkowita: 24000 kg

Powyższa naczepa posiada pneumatyczne zawieszenie z funkcją podnoszenia i opuszczania, elektroniczny układ hamulcowy, 6 kół stalowych z ogumieniem o rozmiarze 385/65 R22, 5 ET 120.
Zabudowa aluminiowa z profili próżniowych o grubości 25 mm z masywnymi narożnikami, dwu-skrzydłowe drzwi tylne z dwoma zamkami wewnątrz w każdym skrzydle.
Hydrauliczny System ruchomej podłogi CARGO FLOOR składający się z 21 listew o grubości ścianki 6 mm . Agregat z maksymalną siłą posuwu 20 ton ładunku. Demontowalna górna / tylna poprzeczka zabudowy.