Słuchawki douszne od Microsoftu – premiera możliwa 6 maja?

Microsoft miał swojego konkurenta do zakresu AirPods w pracach od pewnego czasu, z Surface Earbuds prawdziwe bezprzewodowe słuchawki ogłoszone z powrotem w 2019 roku w cenie 249 dolarów (około Rs. 19.000). Chociaż początkowo miał być w sprzedaży w grudniu, Microsoft wkrótce ogłosił, że nie byli pewni, że produkt oferuje najlepsze możliwe doświadczenie, a premiera została przesunięta na wiosnę 2020 roku. Jak wynika z nowego raportu, amerykańska firma ma osiągnąć ten cel, a Surface Earbuds wejdzie do sprzedaży 6 maja.
Cena Microsoft Surface Earbuds w Europie, data sprzedaży (oczekiwana)

Premiera słuchawek dousznych microsoft

Zgodnie z raportem niemieckiej publikacji WinFuture, wkładki do uszu firmy Microsoft Surface zostaną wprowadzone do sprzedaży 6 maja. Sprawozdanie powołuje się na europejskich sprzedawców detalicznych jako źródło, sugerując, że Europa będzie jednym z pierwszych regionów, w których nowe, prawdziwe, bezprzewodowe słuchawki douszne zostaną wprowadzone do sprzedaży. W sprawozdaniu przytoczono również europejskie ceny słuchawek dousznych na poziomie 199 euro, co sprawia, że są one nieco niższe niż te, które mają być sprzedawane w USA.

Microsoft przedłużył swój własny termin wprowadzenia na rynek po tym, jak dyrektor ds. produktów firmy Panos Panay ogłosił, że produkt nie będzie gotowy na pierwotną grudniową premierę.