Realme 3 i Realme 6 Pro otrzymują bezpieczeństwa z kwietnia 2020 r.

Smartfony Realme 3 i Realme 6 Pro zaczęły otrzymywać poprawkę bezpieczeństwa z kwietnia 2020 r. z nową aktualizacją OTA (Over-the Air). Rozwój został udostępniony na forum społeczności Realme wraz z changelogiem dla aktualizacji w obu telefonach. Aktualizacja do Realme 3 zawiera głównie poprawkę bezpieczeństwa i kilka poprawek błędów, a aktualizacja do Realme 6 Pro przynosi ulepszenia i poprawki do aparatów, wraz z kwietniową poprawką bezpieczeństwa. Co ważne, obie aktualizacje zostaną zainscenizowane, co oznacza, że nie wszyscy użytkownicy otrzymaliby tę aktualizację jeszcze przed chwilą.

Aktualizacja do wersji Realme 3 dostępna jest w wersji RMX1821EX_11.A.28, natomiast do Realme 6 Pro w wersji RMX2061_11_A.15. Strona społecznościowa dla obu telefonów nie stwierdza, że aktualizacja będzie miała stopniowe wprowadzanie w celu zapewnienia stabilności. Ograniczona liczba użytkowników otrzyma aktualizację dzisiaj, a gdy firma upewni się, że nie ma krytycznych błędów, zostanie ona przeniesiona do większej liczby użytkowników Realme 3 i Realme 3 Pro. Ponownie, jeśli nie ma żadnych krytycznych błędów, wszyscy użytkownicy otrzymają aktualizację w najbliższych dniach.
Realme 3 RMX1821EX_11.A.28 Aktualizacja

Changeelog dla Realme 3 aktualizacji stwierdza wersja RMX1821EX_11.A.28 przynosi Android poprawka bezpieczeństwa na kwiecień 2020 roku, niektóre poprawki błędów, i poprawiła stabilność. Ale, telefon pozostaje na Android 9 z ColorOS 6.0 na górze. Aby sprawdzić, czy otrzymałeś aktualizację, przejdź do Settings>Software Update. Podczas gdy jest to etapowy rollout, użytkownicy Realme 3 mogą odwiedzić stronę wsparcia Realme i ręcznie pobrać najnowszy firmware. Rozmiar pliku wynosi 2,04GB.